Rodný

dom

Deža

Hoffmanna

ubytovanie

ubytovanie v historickom centre

dom je národnou kultúrnou pamiatkou

jedinečný apartmán v Rodnom dome Deža Hoffmanna

štýlový dizajn, jedinečná poloha

Rodný dom Deža Hoffmanna

Rodný dom

Deža Hoffmanna

Apartmán

Banská Štiavnica
Pod Červenou studňou 10

Ubytovanie

Navštívte dom fotografa Beatles. Domov Deža Hoffmanna nájdete v jeho rodnom dome, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou. Nachádza sa priamo v centre Banskej Štiavnice a blízko Námestia Svätej Trojice. Vďaka svojej jedinečnej polohe je to dom vám poskytne možnosť poriadne si oddýchnuť pri návšteve väčšiny najväčších atrakcií mesta Banská Bystrica Štiavnica pešo. Parkovať môžete priamo pred vchodovými dverami. Byt pozostáva zo spálne, chodby, kúpeľňa s WC, kuchyňa, zádverie a po dohode možnosť návštevy banskej štôlne (pivnice), ktorá je tiež súčasťou domu. Navštívili ste už takýto jedinečný dom?

Naše ubytovanie Vám ponúka kombináciu štýlového dizajnu, jedinečnej polohy v centre mesta a autentická atmosféra. Dom sme starostlivo zrekonštruovali a neustále sa ho snažíme vylepšovať že ste spokojní, keď nás navštívite. Na hlavné námestie sa dostanete pešo za 2 minúty Starý hrad za 5 minút a Veľký Vodárenský tajch (umelá vodná nádrž) za 8 - 10 minút.

Otváracie

hodiny

múzeum

September - Jún

každú sobotu a nedeľu

11.00 - 16.00 hod.

počas pracovných dní otvorené na objednanie

( objednávajte sa vopred )

Júl - August

pondelok - nedeľa

10.00 - 17.00 hod.

vstupné dobrovoľné

Obsadenosť Apartmán

Rezervácia

ubytovania


Svetoznámy fotograf z Banskej Štiavnice, Dezider “Dežo” Hoffmann, nám zanechal inšpirujúci odkaz, ktorý si overil svojím vlastným životom. Aj z našej malej krajiny sa dá s vierou v to, čo nám bolo dané, dostať do veľkého sveta a zapísať sa do histórie. Naše občianske združenie OZ Rodný dom Deža Hoffmanna má za cieľ tento odkaz ďalej šíriť a rozvíjať. Zaklopte v prekrásnej Banskej Štiavnici na dvere “Dežovho domu”, radi vám ich otvoríme.

Návrat hore